آموزشگاه زبان ایران کمبریج

تهران | زرتشت
آموزشگاه زبان ایران کمبریج

آموزشگاه زبان ایران کمبریج

آموزشگاه زبان ایران کمبریح با کسب افتخارات فراوانی در عرصه آموزش بیش از 12 زبان خارجی یکی از مراکز معتبر آموزش زبان های خارجی محسوب می شود. موسسه زبان ایران کمبریج با بکارگیری از مشاورین با تجربه این امکان را به مراجعین و زبان آموزان خود می دهد که از درست ترین تصمیم و مشاوره بهره مند شوند.
هوچینآموزشگاه زبانآموزشگاه زبان ایران کمبریج
از 0 رای

درباره آموزشگاه زبان ایران کمبریج

آموزشگاه زبان ایران کمبریح با کسب افتخارات فراوانی در عرصه آموزش بیش از 12 زبان خارجی یکی از مراکز معتبر آموزش زبان های خارجی محسوب می شود. موسسه زبان ایران کمبریج با بکارگیری از مشاورین با تجربه این امکان را به مراجعین و زبان آموزان خود می دهد که از درست ترین تصمیم و مشاوره بهره مند شوند. مشاورین موسسه زبان ایران کمبریج این امکان را برای زبان آموزان فراهم می سازند تا در انتخاب نوع دوره و حتی نوع زبان و پروسه های مهاجرت خود , همواره برترین تصمیمات را اتخاذ نمایند.
زبان های خارجی از جمله انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی، آلمانی، چینی، ترکی استانبولی، روسی، عربی، نروژی، سویدی، هلندی، دانمارکی و … به شکل گروهی، نیمه خصوصی و خصوصی برای گروه سنی بزرگسال برگزار می گردد.
آموزشگاه زبان ایران کمبریج دارای کادری توانا و دلسوز شامل اساتید دانشگاهی و Native می باشد. سابقه تدریس بالای 8 سال این اساتید در امر آموزش زبان های خارجی تضمینی محکم برای به نتیجه رساندن زبان آموزان می باشد. لازم به ذکر است حداقل مدرک تحصیلی تمامی اساتید کارشناسی ارشد و یا دکترای رشته های مرتبط می باشد.
آموزشگاه زبان انگلیسی ایران کمبریج با ارائه دهنده مدارک و گواهی نامه های مربوط به گذراندن دوره های مختلف زبان های خارجی، ارائه دهنده ضمانت نامه کتبی برای تمامی زبان های خارجی و تمامی دوره ها و کلاس های آمادگی آزمون های ملی و ارائه دهنده دوره های آموزش آنلاین تمامی زبان های خارجی به تمامی علاقه مندان می باشد.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج

منابع آموزشی
- مکالمه زبان انگلیسی: کتاب های American English File
دوره آمادگی IELTS: کتاب های اصلی تدریس Cambridge IELTS و Complete IELTS، کتاب های کمک درسی Grammar for IELTS و Vocabulary for IELTS و فیلم های آموزشی Extra
- دوره آمادگی TOEFL: سری کتاب های Official TOEFL iBT
- بحث آزاد: Impact Values ، Impact Topics ، Impact Issues و For and Against
- تربیت مدرس: کتاب های CELTA و TKT دانشگاه کمبریج 
- زبان آلمانی: کتاب Menschen
- زبان ایتالیایی: کتاب  Nuovo Epresso
- زبان اسپانیایی: کتاب Nuevo Prisma
- زبان ترکی استانبولی: کتاب Yeni HITIT
-  زبان چینی: کتاب های منتخب دانشگاه پکن (کتاب های301)
- زبان فرانسه: کتاب Taxi


امتیاز کاربران به :

آموزشگاه زبان ایران کمبریج

    شما می توانید در رابطه با آموزشگاه زبان ایران کمبریج نظر بدهید
    برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
    نظر خود را ثبت کنید
    نظرات کاربران
    آموزشگاه های نزدیکمشاهده همه روی نقشه