آموزشگاه زبان گفتمان ملل

شاهین شهر | دکتر حسابی
آموزشگاه زبان گفتمان ملل

آموزشگاه زبان گفتمان ملل

گروه آموزش گردشگری و زبان های خارجی گفتمان ملل در زمینه آموزش دوره های مربوط به رشته گردشگری اعم از دوره های طبیعت گردی، شناخت صنعت گردشگری، زبانه تخصصی گردشگری و ... به همراه مدرک فنی و حرفه ای و آموزش زبان های خارجی اعم از انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ... با بهره گیری از اساتید برجسته به صورت حرفه ای در این زمینه از سال 1395 در حال خدمت به هم میهنان ایران عزیز می باشد.
هوچینآموزشگاه زبانآموزشگاه زبان گفتمان ملل
از 0 رای
 • اطلاعات مهم
 • اساتید
 • اطلاعات تماس

درباره آموزشگاه زبان گفتمان ملل

گروه آموزش گردشگری و زبان های خارجی گفتمان ملل در زمینه آموزش دوره های مربوط به رشته گردشگری اعم از دوره های طبیعت گردی، شناخت صنعت گردشگری، زبانه تخصصی گردشگری، فروش بلیط پروازهای داخلی و خارجی را به همراه مدرک فنی و حرفه ای و آموزش زبان های خارجی اعم از انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ایتالیایی با بهره گیری از اساتید برجسته به صورت حرفه ای در این زمینه از سال 1395 در حال خدمت به هم میهنان ایران عزیز می باشد. هدف این گروه ارتقاء سطح آموزش و کاربرد آموزش های مورد نظر به صورت کارامد می باشد. مامتعهدیم که محیطی با بالاترین کیفیت آموزشی ممکن فراهم آوریم. هدف نهایی ما کمک کردن به همدیگر در جهت ارتقاء سطح دانش زبانی و بهبود کیفی مهارت های کلامی، نوشتاری، شنیداری و خواندن می باشد.
آموزشگاه زبان گفتمان ملل
منابع آموزشی
- زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان: کتاب Superminds
- زبان انگلیسی بزرگسالان: کتاب های Grammer in use ،Vocabulary in use ،Tactics for Listening ،Four Courners و active reading 
- زبان بازرگانی: کتاب Market Leader
- مکالمه انگلیسی: کتاب Four Corners
- زبان آلمانی: کتاب Menschen
- زبان ایتالیایی: کتاب Nuovo Espresso

- زبان فرانسه: کتاب Alter ego
امتیاز کاربران به :

آموزشگاه زبان گفتمان ملل

  شما می توانید در رابطه با آموزشگاه زبان گفتمان ملل نظر بدهید
  برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
  نظر خود را ثبت کنید
  نظرات کاربران
  آموزشگاه های نزدیکمشاهده همه روی نقشه