دسته بندی
جستجو
استانشهرمحدودهنوع آموزشگاهنام آموزشگاه
هزینه کلاس هنگ درام
موسیقیهوچین | 21 آبان 1398

هزینه کلاس هنگ درام

هنگ درام سازی جدید است که خیلی زود طرفداران بسیاری در دنیا پیدا کرده. اما یادگیری آن مستلزم پرداخت مبالغی برای خرید و هزینه کلاس هنگ درام است. در ادامه با هزینه‌ها و اصول نگهداری هنگ درام آشنا شوید.
بهترین آموزشگاه ها برای قبولی در کنکور
موسیقیهوچین | 12 آبان 1398

بهترین آموزشگاه ها برای قبولی در کنکور

برای قبول شدن در کنکورهای سراسری، آزاد و غیره استفاده از برنامه‌ریزی و راهنمایی کلاس‌های کنکور کمک شایانی به دانش‌آموزان می‌کند. برخی از این موسسات را بر اساس محبوبیت طی سال‌های اخیر برای شما معرفی ...
بهترین آموزشگاه بازیگری
هنریهوچین | 11 شهریور 1398

بهترین آموزشگاه بازیگری

بسیاری از علاقه‌مندان به بازیگری همواره در پی کلاس‌های حرفه‌ای می‌گردند. قطعا اساتید خوب باعث پیشرفت خواهند بود. اما نکات دیگری هم وجود دارند که باید قبل از مراجعه به هر کلاس بازیگری آنها را دانست.
مزایای رشته های فنی و حرفه ای
فنی و حرفه‌ایهوچین | 11 شهریور 1398

مزایای رشته های فنی و حرفه ای

در جامعه‌ی امروزی بسیاری از والدین تمایل دارند تا فرزندشان پزشک یا مهندس شود. شما چطور فکر می‌کنید؟ آیا با مزایای رشته‌های فنی، سطح درآمدی آنها و تفاوت مهارت‌های امروزی با قدیم اطلاع دارید؟
بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی
زبان های خارجیهوچین | 10 شهریور 1398

بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی

بهترین کتاب‌های خودآموز زبان انگلیسی را می‌شناسید؟ به نظر شما کتاب خوب چه تاثیری بر بهبود یادگیری خواهد داشت؟ شاید شما هم به دنبال معجزه‌ای باشید که زبان انگلیسی را خیلی زود یاد بگیرید!
بهترین آموزشگاه موسیقی کجاست؟
موسیقیهوچین | 16 تیر 1398

بهترین آموزشگاه موسیقی کجاست؟

چه آموزشگاهی را انتخاب کنیم و بهترین کلاس موسیقی کجاست؟ از کجا شروع کنیم و هنگام انتخاب به چه نکاتی توجه کنیم؟ در این متن به سوالاتی از این قبیل می پردازیم.
سیر تا پیاز آیلتس IELTS
زبان های خارجیهوچین | 08 خرداد 1398

سیر تا پیاز آیلتس IELTS

آیلتس آزمونی است مهم، برای افرادی که قصد برقراری ارتباط کاری، تحصیلی و یا مهاجرتی با خارج از کشور را دارند. در این مقاله به توضیح در مورد چندوچون دریافت این مدرک، اهمیت آن و غیره می‌پردازیم.
هزینه کلاس گیتار
موسیقیهوچین | 30 اردیبهشت 1398

هزینه کلاس گیتار

گیتار ساز مشهور و پرطرفداری است که طی دو دهه اخیر علاقه‌مندان بسیاری پیدا کرده. یادگیری این ساز دلنشین هزینه‌هایی دارد که در این مقاله به معرفی و بررسی هزینه‌های اولیه‌ی آن خواهیم پرداخت.
از کبوتر نامه‌بر تا آموزش موسیقی آنلاین
موسیقیهوچین | 25 اردیبهشت 1398

از کبوتر نامه‌بر تا آموزش موسیقی آنلاین

تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت است و هر جامعه‌ای باید خود را با آن تطبیق دهد. استفاده از آخرین دستاوردها موجب بهبود کیفیت زندگی می‌گردد. پس کبوتر را فراموش کنیم و به آموزش موسیقی آنلاین بیاندیشیم.
کلاس موسیقی کودکان
موسیقیهوچین | 23 اردیبهشت 1398

کلاس موسیقی کودکان

کودک ما موسیقی را از کجا شروع کند؟ چه سازی را یاد بگیرد؟ بهترین کلاس موسیقی کجاست؟ در ادامه‌ی این متن توضیحاتی را ارائه می‌کنیم تا به راحتی مسیر درست را پیدا کنید و آینده‌ی فرزندتان را بهتر بسازید.