دپارتمان مهارتی آموزشگاه سروش جاوید

تهران | جمهوری
دپارتمان مهارتی آموزشگاه سروش جاوید

دپارتمان مهارتی آموزشگاه سروش جاوید

آموزشگاه سروش جاوید بالاتر از میدان جمهوری شهر تهران قرار دارد. این آموزشگاه به ارائه دوره‌های آموزشی در زمینه‌های گوناگون فنی با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای مشغول است. این مرکز با بهره‌گیری از اساتید مجرب و تجهیزات کارگاهی مناسب به علاقه‌مندان و نیازمندان این عرصه خدمت‌رسانی می‌کند.
هوچینآموزشگاه مهارتیدپارتمان مهارتی آموزشگاه سروش جاوید
3.2 از 1 رای

درباره دپارتمان مهارتی آموزشگاه سروش جاوید

آموزشگاه سروش جاوید در محدوده‌ی اتوبان نواب شهر تهران قرار دارد. این مجموعه در سال 1391 با ارائه‌ی آموزش‌های کاربردی در هفت دپارتمان آموزشی (برق، الکترونیک، تأسیسات، جوشکاری-عمران، معماری و هنرهای نمایشی) و 88 حرفه زیرمجموعه در رشته‌های فوق تأسیس گردید. این مرکز تمامی فعالیت‌های خود را با هدف توسعه‌ و کاربردی نمودن آموزش و ارتقاء سطح کمی و کیفی صنعت و هنر مدون نموده است. مؤسسه‌ی آموزش فنی‌وحرفه‌ای سروش جاوید به‌عنوان اولین و بزرگترین آموزشگاه فنی با کارگاه‌های مجهز و کاملاً به‌روزرسانی شده توانسته است نقش مؤثری در آموزش‌های فنی داشته باشد. با توجه به رشد روزافزون علم و استقبال از آموزش‌های کوتاه‌مدت، این مرکز با هدف بالابردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره‌های آموزشی مربوط به ساختمان را برگزار می‌کند.
در دنیای امروز تأمین آسایش بشر یکی از هدف‌های اصلی بوده و سعی شده است با استفاده و به‌کارگیری تأسیسات، در طراحی و اجرای ساختمان این امر مهم پیگیری شود. بنابراین فراگیری و شناخت علم تأسیسات برای کلیه دست اندرکاران تأسیسات ساختمانی یکی از مباحث مهم و ضروری محسوب می‌شود. هدف این مجتمع ایجاد محیط جذاب و کارا جهت کارآموزان و مهارت‌آموزان است. آموزشگاه سروش جاوید با بهره‌گیری از اساتید مجرب در زمان کوتاه، آموزش لازم را در دوره‌ی آموزشی انتخابی را ارائه می‌دهد. در این مرکز آموزش‌ها با بهره‌گیری از مستندهای علمی بروز و با کیفیت بالا، با همراهی اساتید مجرب و تجهیزات کارگاهی مناسب برگزار می‌شوند. دوره‌ها در این مجموعه به تفکیک دپارتمان‌های برق، تأسیسات، جوشکاری، معماری و هنرهای نمایشی ارائه می‌شود.

فعالیت‌ها

 • همراهی با مهارت‌آموزان تا رسیدن به مهارت‌های کافی جهت جذب در بازار کار
 • دارای کارگاه مجهز
 • برگزاری کلاس‌ها به‌صورت نیمه‌خصوصی و فشرده
 • اعطای گواهینامه‌ی بین‌المللی پایان دوره برای متقاضیان مهاجرت
آموزشگاه سروش جاوید-هوچین
 • اطلاعات تماس
 • دوره ها
 • اساتید
 • اطلاعات مهم
امتیاز کاربران به :

دپارتمان مهارتی آموزشگاه سروش جاوید

  شما می توانید در رابطه با این آموزشگاه نظر دهید
  برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
  نظر خود را ثبت کنید
  نظرات کاربران
  آموزشگاه های نزدیکمشاهده همه روی نقشه