دپارتمان جواهرسازی آموزشگاه پرتو رایانه

کاشان | رجایی
دپارتمان جواهرسازی آموزشگاه پرتو رایانه

دپارتمان جواهرسازی آموزشگاه پرتو رایانه

آموزشگاه پرتو رایانه در سال 1380 توسط خانم زهره تقی زاده فخار با کادری حرفه ای و اساتید بنام و با تجربه در محیطی صمیمانه تاسیس گردید و پذیرای دانش پژوهان عزیز در جهت رشد میهن عزیزمان می باشد. در سال 1393 رشته ی صنایع دستی طلا و جواهر سازی به رشته های آموزشی این مجتمع فعال، اضافه گردید.
هوچینآموزشگاه جواهرسازیدپارتمان جواهرسازی آموزشگاه پرتو رایانه
3.4 از 1 رای

درباره دپارتمان جواهرسازی آموزشگاه پرتو رایانه

آموزشگاه پرتو رایانه در سال 1380 توسط خانم زهره تقی زاده فخار با کادری حرفه ای و اساتید بنام و با تجربه در محیطی صمیمانه تاسیس گردید و پذیرای دانش پژوهان عزیز در جهت رشد میهن عزیزمان می باشد. این آموزشگاه در سال 1387 با دریافت مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور در دو رشته ی کامپیوتر و حسابداری در راستای آموزش های فنی و حرفه ای به فعالیت خود ادامه داد و در سال 1393 رشته ی صنایع دستی طلا و جواهر سازی به رشته های آموزشی این مجتمع فعال، اضافه گردید.
از آنجایی که این رشته در سطح شهرستان کاشان وجود نداشت و متقاضیانی که تمایل به فعالیت در این حرفه بودند مجبور بودند که به شهرستان های مجاور رفته و علی رغم اتلاف وقت و عدم وجود اسکان هزینه گزافی جهت ایاب و ذهاب آموزش را متحمل شوند، به خواست خداوند متعال و تلاش موسس و همکاری صمیمانه فنی و حرفه ای کاشان، رشته طلاسازی به مجموعه رشته های صنایع دستی شهرستان کاشان اضافه گردید و به حمد خدا در مدت زمان اندکی کارگاه طلاسازی عظیمی با کلیه ی تجهیزات سنتی و صنعتی و دیجیتال در محل این آموزشگاه دایر گردید و هم اکنون کارآموزان زیادی از خود کاشان و شهرستان های مجاور در این کارگاه مشغول آموزش فنی و حرفه ای می باشند.

آموزشگاه پرتو رایانه-هوچین
امتیاز کاربران به :

دپارتمان جواهرسازی آموزشگاه پرتو رایانه

  • امکانات
  • برخورد پرسنل
  • تناسب قیمت و خدمات
  • دکوراسیون و محیط
  • کیفیت آموزش
شما می توانید در رابطه با این آموزشگاه نظر دهید
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
نظر خود را ثبت کنید
نظرات کاربران
آموزشگاه های نزدیکمشاهده همه روی نقشه