آموزشگاه زبان اسپیکان

تهران | یوسف آباد (اسد آبادی)
آموزشگاه زبان اسپیکان

آموزشگاه زبان اسپیکان

موسسه آموزش زبان های خارجی اسپیکان فعالیت خود را از سال 1390 با اخذ مجوز از وزارت آموزش و پرورش آغاز نموده است و در حال حاضر به پشتوانه سال ها تجربه در حوزه آموزش زبان های خارجی با استفاده از متد های نوین آموزشی منطبق با استانداردهای بین المللی روز دنیا و با بهره گیری از دانش اساتید کارآزموده و تحصیلکرده که حاصل سال ها تجربه است، اقدام به برگزاری دوره های عمومی و تخصصی در شهر تهران نموده است.
هوچینآموزشگاه زبانآموزشگاه زبان اسپیکان
از 0 رای

درباره آموزشگاه زبان اسپیکان

موسسه آموزش زبان های خارجی اسپیکان فعالیت خود را از سال 1390 با اخذ مجوز از وزارت آموزش و پرورش آغاز نموده است و در حال حاضر به پشتوانه سال ها تجربه در حوزه آموزش زبان های خارجی با استفاده از متد های نوین آموزشی منطبق با استانداردهای بین المللی روز دنیا و با بهره گیری از دانش اساتید کارآزموده و تحصیلکرده که حاصل سال ها تجربه است، اقدام به برگزاری دوره های عمومی و تخصصی آموزش زبان انگلیسی، دوره آیلتس IELTS، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسه و آموزش زبان ترکی استانبولی با تاکید بر سیاست نتیجه گرایی ویژه علاقمندان یادگیری نموده است و هم اکنون با بیش از صدها متقاضی در سال و همکاری با دهها مدرسه، و موسسات آموزشی از پیشگامان عرصه آموزش در شهر تهران می باشد.
مدرسین اسپیکان همگی جوان، پرانرژی و باتجربه ی بالای آموزشی می باشند. همه ی مدرسین ما سخت تلاش کرده اند تا مدارک حرفه ای خود را در قالب آزمون های ارزیابی دانش تدریس کمبریج (TKT) و یا آزمون حرفه ای CELTA (که جزو یکی از بالاترین مدارک تربیت مدرس محسوب می گردد) ارتقاء دهند. مدرسین ما به خوبی دانش خود را با روش های نوین تدریس در دنیا به روز کرده اند و آمادگی برگزاری کلاسهای پربار و پرانرژی برای شما هستند. تمامی مدرسین ما با داشتن تجربه بیش از 5 سال، توسط دفتر آموزش نظارت و هدایت می شوند و همچنین کلیه مدرسین و زبان آموزان با حفظ استانداردهای آموزشی مورد حمایت کامل تیم آموزشی این دفتر می باشند.
سیستم آموزشی اسپیکان به صورت ترکیبی می باشد بطوری که منتخبی از شیوه های مطلوب و رایج بین المللی در روش تدریس ترکیب شده و هر کدام در زمان مناسب خود در کلاس استفاده می گردد، به نحوی که از روش های کسل کننده و قدیمی که بیشتر بر روی دستور زبان و گرامر تمرکز دارد اجتناب گردیده است. دوره های عمومی و تخصصی آموزشگاه زبان اسپیکان انعطاف پذیر بوده و شما می توانید دوره و یا حتی مهارت زبانی مورد علاقه و مورد نیاز سازمان خود را انتخاب نمایید.

آموزشگاه زبان اسپیکان یوسف آباد، صادقیه- هوچین
منابع آموزشی
- زبان انگلیسی خردسالان: کتاب Pockets
- زبان انگلیسی کودکان: کتاب های Frist Friends و Family and Friends 
- زبان انگلیسی نوجوانان: کتاب های Connect و Look Up
- زبان انگلیسی بزرگسالان: کتاب American English File 
- زبان انگلیسی مقدماتی دانشگاه کمبریج KET و PET: کتاب Objective
- زبان انگلیسی پیشرفته دانشگاه کمبریج FCE, CAE, CPE: کتاب Gold
-  زبان انگلیسی تجاری: کتاب Market Leader
- دوره آمادگی IELTS: کتاب IELTS Academic
- دوره آمادگی TOEFL: کتاب TOEFL IBT
مکالمه زبان آلمانی: کتاب Menschen
مکالمه زبان اسپانیایی: کتاب Nuevo Prisma
- مکالمه زبان ایتالیایی: کتاب Nuovo Espresso
- مکالمه زبان ترکی استانبولی: کتاب Yeni HITIT
- مکالمه زبان فرانسه کودکان و نوجوانان: کتاب های  Ludo و Le Mag
- مکالمه زبان فرانسه بزرگسالان: کتاب Tendances

شعبه ها

آموزشگاه زبان اسپیکان یوسف آباد
آموزشگاه زبان اسپیکان صادقیه
امتیاز کاربران به :

آموزشگاه زبان اسپیکان

    شما می توانید در رابطه با آموزشگاه زبان اسپیکان نظر بدهید
    برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
    نظر خود را ثبت کنید
    نظرات کاربران
    آموزشگاه های نزدیکمشاهده همه روی نقشه