آموزشگاه جواهرسازی آسمان

تهران | یوسف آباد
آموزشگاه جواهرسازی آسمان

آموزشگاه جواهرسازی آسمان

آموزشگاه جواهرسازی آسمان به همت مدیران با تجربه و علاقه مند در زمینه خلق کلیه آثار هنری مرتبط با رشته جواهر سازی و گوهرشناسی با هدف ارتقاء دانش و فناوری، با به کارگیری مفاهیم و اصول روز بین المللی تاسیس گردیده است. مجتمع آسمان همزمان با تولید مصنوعات طلا و جواهر در امر آموزش نیز پیشگام بوده و موفق به ارائه خدمات تخصصی آموزشی شامل آموزش طراحی دستی و کامپیوتری جواهرات، مدل سازی مومی، جواهرسازی و ... گردیده است.
هوچینآموزشگاه جواهرسازیآموزشگاه جواهرسازی آسمان
از 1 رای

درباره آموزشگاه جواهرسازی آسمان

مجتمع صنعت جواهر آسمان با اهتمام موسسین خود با بیش از سی سال سابقه در امر تولید و آموزش زیر نظر سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و سازمان صنایع دستی و همچنین اتحادیه صنف طلا و جواهر و انجمن صنفی کارفرمایان طلا و جواهر و انجمن آموزشگاه داران صنعت جواهر مشغول به فعالیت می باشد. این مجتمع به همت مدیران با تجربه و علاقه مند در زمینه خلق کلیه آثار هنری مرتبط با رشته جواهر سازی و گوهرشناسی با هدف ارتقاء دانش و فناوری، با به کارگیری مفاهیم و اصول روز بین المللی تاسیس گردیده است.
مجتمع آسمان همزمان با تولید مصنوعات طلا و جواهر در امر آموزش نیز پیشگام بوده و موفق به ارائه خدمات تخصصی آموزشی شامل آموزش طراحی دستی و کامپیوتری جواهرات، مدل سازی مومی، جواهرسازی، گوهرشناسی، فروشندگی، ریخته گری، گوهرتراشی، مخراجکاری، آبکاری، تعمیرات طلا و جواهر و عکاسی از جواهرات گردیده است.
یکی از ویژگی های انحصاری مجتمع صنعت جواهر آسمان این است که شخص مبتدی علاقه مند به صنعت جواهر در کنار اساتید مجرب از ابتدای کار وارد مجموعه ای می شود که می تواند تولید یک قطعه جواهر را از ابتدا تا انتها در یک کارگاه واقعی با تجهیزات پیشرفته تجربه کرده، فروش آن را آموزش دیده و همچنین در شناسایی انواع گوهرها اطلاعات لازم را به دست آورد. انجام کارورزی بعد از دوره های آموزشی جهت به کارگیری آموخته های هنرجو از دیگر ویژگی های این مجموعه تولیدی آموزشی می باشد.
این مجموعه گالری جواهر خود را در بهمن ماه سال 1395 باز گشود و در بهمن 1396 با به کارگیری دستگاه های مجهز برای اولین بار در ایران، آزمایشگاه خود را در زمینه سنگ شناسی و صدور شناسنامه معتبر در بازار بزرگ قائم آغاز کرد.

آموزشگاه جواهرسازی آسمان-هوچین
فعالیت ها
- شناسایی انواع الماس و صدور شناسنامه
- شناسایی انواع سنگ های رنگی و صدور شناسنامه
- تعیین عیار طلا با استفاده از دستگاه دیجیتال
- صدور شناسنامه برای سنگ های سوار شده بر پایه
- طراحی سوالات آزمون های فنی و حرفه ای در رشته های جواهرسازی و گوهرشناسی

شعبه ها

- آموزشگاه جواهرسازی آسمان شعبه یوسف آباد (مرکزی)
- آموزشگاه جواهرسازی آسمان شعبه تجریش
 • اطلاعات تماس
 • دوره ها
 • اساتید
 • اطلاعات مهم
امتیاز کاربران به :

آموزشگاه جواهرسازی آسمان

  شما می توانید در رابطه با آموزشگاه جواهرسازی آسمان نظر بدهید
  برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
  نظر خود را ثبت کنید
  نظرات کاربران
  آموزشگاه های نزدیکمشاهده همه روی نقشه