دپارتمان طراحی دکوراسیون داخلی آموزشگاه پایا

تهران | تجریش
دپارتمان طراحی دکوراسیون داخلی آموزشگاه پایا

دپارتمان طراحی دکوراسیون داخلی آموزشگاه پایا

دپارتمان طراحی دکوراسیون پایا با برگزاری دوره‌های طراحی داخلی عمومی، طراحی مسکونی و ویلا، طراحی بر اساس سبک و... و ارائه جدیدترین متدهای روز دنیا واقع در تهران آماده‌ی ارائه‌ی دوره‌ها به هنرجویان عزیز است.
هوچینعمران، معماری و دکوراسیون داخلیدپارتمان طراحی دکوراسیون داخلی آموزشگاه پایا
3.4 از 1 رای

درباره دپارتمان طراحی دکوراسیون داخلی آموزشگاه پایا

آموزشگاه طراحی دکوراسیون پایا واقع در خیابان شریعتی تهران و پایین‌تر از میدان قدس است. آموزشگاه پایا در سال 1377 تأسیس شده است. این مجموعه آموزشی دارای مجوزهای لازم جهت فعالیت آموزشی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد. آموزشگاه پایا، برگزارکننده‌ی دوره‌های هنری در رشته‌های مختلف و مطابق با استاندارد Cavendish International انگلستان است.
هدف این مجموعه در بیش از بیست سال فعالیت آموزشی، ارتقاء سطح علمی و مهارت‌های عملی هنرجویان و علاقه‌مندان به معماری بوده است. تمامی رشته‌های هنری آموزشگاه پایا، از سطوح مبتدی تا پیشرفته آن در حال برگزاری هستند. هنرجویان با گذراندن دوره‌های متوالی یک‌ساله در این مجموعه، موفق به اخذ مدارک تخصصی آن رشته می‌شوند.
در بخش آموزشی، موسسه با برگزاری کلاس‌های متنوع و بهره‌گیری از اساتید مجرب در جهت ارتقاء سطح علمی هنرجویان فعالیت می‌کند و با ارائه جدیدترین تکنیک‌های مربوط به هر یک از زمینه‌های آموزش، نیروهای متخصص را در زمینه مربوط تربیت می‌نماید .در بخش دکوراسیون و بازسازی نیز با استفاده از کادر قوی و باتجربه، این امور را به نحو احسن و با سرعت و کیفیت فراوان به انجام می‌رساند و در این راستا بازسازی فضاهای مختلف اعم از مسکونی، تجاری، اداری، رستوران و... را در دستور کار خود قرار داد. در پایان هر ترم، مدرک بین‌المللی معتبر و گواهی پایان دوره به هنرجویان شایسته اعطا می‌گردد.
سابقه بیست‌ساله مجتمع آموزشی پایا، به‌عنوان پشتوانه‌ای برای نیروی انسانی کشور می‌باشد تا با ایجاد مهارت و تخصص، سبب اشتغال‌زایی و کسب درآمد افراد شود.

فعالیت‌ها

 • ارائه مدارک تخصصی بین‌المللی معتبر
 • ایجاد حساب کاربری برای هر فرد و امکان چت آنلاین در سایت
 • دارای بیست سال سابقه در امور آموزشی
آموزشگاه معماری و دکوراسیون داخلی پایا- هوچین
 • اطلاعات تماس
 • دوره ها
 • اساتید
 • اطلاعات مهم
امتیاز کاربران به :

دپارتمان طراحی دکوراسیون داخلی آموزشگاه پایا

  شما می توانید در رابطه با این آموزشگاه نظر دهید
  برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
  نظر خود را ثبت کنید
  نظرات کاربران
  آموزشگاه های نزدیکمشاهده همه روی نقشه