آموزشگاه رباتیک خزر

ساری | مدرس
آموزشگاه رباتیک خزر

آموزشگاه رباتیک خزر

آموزشگاه شرکت هوشمند رباتیک خزر با اتکا به توان کادر مدیریتی و آموزشی حرفه‌ای خود در شهر ساری به آموزش حرفه‌ای رباتیک به علاقه‌مندان این حیطه می‌پردازد. این آموزش‌ها توسط متدهای نوین آموزشی و در فضایی تخصصی ارائه می‌شوند.
هوچینآموزشگاه رباتیکآموزشگاه رباتیک خزر
1.6 از 2 رای

درباره آموزشگاه رباتیک خزر

آموزشگاه رباتیک خزر از سال 1391 فعالیت خود را در زمینه آموزش تخصصی رباتیک و الکترونیک برای نوجوانان و جوانان علاقه‌مند در خیابان مدرس شهر ساری آغاز نمود. این آموزشگاه دارای مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور، با پیش گرفتن شیوه‌ای نوین و اختصاصی در نحوه‌ی ارائه‌ی آموزش‌ها، دوره‌هایی هدفمند و اثربخش را برای مخاطبان تدوین نموده است.
امروزه با سرعت گرفتن رشد تکنولوژی به‌ویژه در قسمت رباتیک، و وابستگی روزبه‌روز بیشتر و گسترده‌تر صنایع به این حیطه از علم و فناوری، پرورش نیروی توانمند در این زمینه بسیار مهم جلوه می‌کند. ارائه‌ی آموزش‌هایی باکیفیت برای حضور و فعالیت در این عرصه در سطح جهانی بر کسی پوشیده نیست. آموزشگاه رباتیک خزر با آگاهی به اهمیت و جایگاه این رشته اقدام به برگزاری دوره‌های باکیفیت و هدفمند در این راستا نموده است.
این مرکز آموزشی با به‌کارگیری اساتید و مهندسین خبره و حرفه‌ای در دسته‌های آموزشی مختلف توانسته فضایی تخصصی را برای مراجعین و علاقه‌مندان فراهم آورد. این آموزش‌ها به‌گونه‌ای تنظیم‌شده‌اند که دانشجویان مفاهیم علمی، عملی و کاربردی روز رباتیک، الکترونیک و نحوه عملکرد آن‌ها در تمام مقوله‌های زندگی را به نحو مطلوب و کاربردی فراگیرند. این فراگیری به افراد کمک می‌کند تا بتوانند در کنار تمام مزیت‌های حضور در کلاس‌ها، در جشنواره‌ها و مسابقات معتبر داخلی و خارجی شرکت کرده و چشم‌انداز و آینده کاری و زندگی خود را آگاهانه و هوشمندانه انتخاب نمایند.

فعالیت‌ها

 • برگزاری کارگاه‌های رایگان
 • مشاوره و انجام پروژه‌های دانشجویی
 • برگزاری اختصاصی دوره‌های خلاقیت
 • برگزاری دوره‌های آموزشی مسابقات ملی مهارت در سطح استانی و کشوری
 • دارای فروشگاه تخصصی
 • برگزاری دوره ایده تا اختراع و ساخت
آموزشگاه هوشمند رباتیک خزر-هوچین
امتیاز کاربران به :

آموزشگاه رباتیک خزر

  شما می توانید در رابطه با این آموزشگاه نظر دهید
  برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
  نظر خود را ثبت کنید
  نظرات کاربران
  آموزشگاه های نزدیکمشاهده همه روی نقشه