دسته بندی
جستجو
استانشهرمحدودهنوع آموزشگاهنام آموزشگاه
10 اپلیکیشن برتر اندروید برای یادگیری موسیقی
موسیقیهوچین | 11 آذر 1397

10 اپلیکیشن برتر اندروید برای یادگیری موسیقی

آرزو دارید که یک موزیسین افسانه ای شوید و مثل یک ستاره بدرخشید؟ اگر واقعا می خواهید مهارت هایتان را کامل کنید، باید بسیار جدی باشید. شما چند راه دارید: می توانید در یک مرکز آموزش موسیقی ثبت نام کنید، یا با یک مدرس موسیقی بطور خصوصی آموزش ببینید، و یا اگر مایل هستید خودتان به تنهایی در این مسیر قدم بردارید، حداقل باید یک دستگاه اندروید داشته باشید که دارای یک اپلیکیشن آموزش موسیقی باشد که می تواند به شما کمک کرده و مهارت های موسیقی شما را افزایش دهد.
تاثیر یادگیری خط در دوران تحصیل
هنریهوچین | 12 خرداد 1397

تاثیر یادگیری خط در دوران تحصیل

اگر هنر را یکی از مهمترین عوامل انتقال فرهنگ بدانیم، به جرأت می توان گفت، خط عالی ترین و شفاف ترین اثر هنری است که برای آیندگان به جای می ماند. خط که اولین صحنه مواجهه کودک با دنیای یادگیری های نظام مند است، نقشی بسیار مهم و تعیین کننده در بازسازی ذائقه زیبا شناختی دارد.
چرا باید زبان خارجی یاد بگیریم؟
زبان های خارجیهوچین | 12 خرداد 1397

چرا باید زبان خارجی یاد بگیریم؟

با توجه به این که 60% از مردم جهان به بیش از یک زبان صحبت می‌کنند، بهتر است معلومات خود را بالا برده و یادگیری دومین زبان خود را آغاز کنید. نیم نگاهی به آمار‌های پیش رو بینش جالبی را برای شما به ارمغان می‌آورد تا متوجه شوید به کدام درصد از مردم جهان متعلقید.
چرا باید موسیقی یاد بگیریم؟
موسیقیهوچین | 12 خرداد 1397

چرا باید موسیقی یاد بگیریم؟

اگرچه تاثیر شنیدن موسیقی هیچگاه کم اهمیت‌تر از نواختن آن نیست و می‌توان همچنان به شنیدن موسیقی مناسب و انتخاب شده به عنوان فعالیتی صددرصد مفید سلامتی اشاره کرد اما در دهه‌های اخیر بحث‌ها و تحقیقات علمی پیرامون تاثیر یادگیری موسیقی بر عملکرد مغز و سیستم عصبی مطرح شده